Osale turniiril Coolbetis ning võida 1500-eurone lisaauhind!

Osale turniiril Coolbetis, mis vältab 8. jaanuarist kuni 6. veebruarini ning võida raha + hulgaliselt tasuta spinne. Esmaspäeviti on osalemine tasuta!

Osale turniiril Coolbetis ja võida ägedaid auhindu

Turniiri kirjeldus ja reeglid

Tegemist on väga populaarse ning mängijatele soodsa kampaaniaga, millest saad võtta osa iga päev.

Selleks ava Coolbet, vali sealt KAMPAANIAD > UUE AASTA TASUTA SPINNID ning leia kampaanialehelt vastava päeva boonuskood. Iga päev on erinev boonuskood ning selle aktiveerimiseks tuleb teha vähemalt 5-eurone deposiit. Selle eest antakse sulle preemiaks 10 tasuta spinni valitud slotimängus.

Eriti hea on see, et esmaspäeviti saad mängida täiesti tasuta! Piisab vaid boonuskoodi sisestamisest.

Iga keerutuse väärtus on 10 senti ning nende jooksul saadud võite läbi mängima ei pea. Coolbeti pakkumistele omaselt tuleb küll sissemakse summa üks kord läbi mängida.

Lisaks tasuta spinnidele osaled sa ka võistlused. Selle eesmärgiks on 10 tasuta spinniga enim võita. Iga päev on võimalik saada kirja üks tulemus ning IGA PERIOODI (EHK NÄDALA) kümmet parimat ootab 10-100 tasuta spinni samas slotimängus, kus võistlus samal nädalal toimus.

Kogu perioodi (nelja nädala) parimat mängijat premeeritakse aga eriauhinnaga, milleks on 1500 eurot puhtalt kätte! Seda ei pea samuti hiljem kuskil läbi mängima.