25% cashback Coolbeti live-kasiinos : Hea võimalus põnevate mängude proovimiseks!

25% Cashback Coolbeti live-kasiinos võimaldab proovida erinevaid põnevaid mänge. Võidetud raha on puhtalt sinu, kaotuse korral saad aga veerandi tagasi!

25% cashback ootab sind mai lõpus Coolbeti live-kasiinos

25% Cashback pakkumine

Kuna enamasti pakuvad sarnased kampaaniad vaid 10%-list rahatagastust, on tegemist tähelepanuväärse pakkumisega. Kampaania kestab 22.-29. mail ning selles osalemiseks tuleb kindlasti eelnevalt pakkumisega liituda. Selleks mine Coolbet kasiino kodulehele, ava konto või logi sisse ning ava “KAMPAANIAD“. Leia pakkumine “LIVE-KASIINO TAGASIMAKSED” ning liitu sellega.

Seejärel asu mängima mistahes live kasiino mänge. Sobivad kõik mängud, näiteks Dead or Alive Saloon Live või verivärske Funky Time. Juhul kui jääd nädala jooksul mängides kasumisse, on kõik hästi ning võidetud raha kuulub nagunii sinule. Kui jääd aga miinustesse, maksab Coolbet sulle 25% kaotustest tagasi. Rahatagastus tehakse 29. mail enne kella 16:00.

Minimaalne rahatagastus 2,5 €, maksimaalne aga 25 € mängija kohta. (Selle saad juhul kui oled kaotanud üle 100 euro). 25% Cashback makstakse tagasi kasiinoboonusena ning tuleb 15x läbi mängida.