Saa 5 tasuta spinni iga päev eksklusiivsetes Egiptuse-mängudes Optibetis

Saa 5 tasuta spinni IGA PÄEV! Optibet toob sinuni kolm eksklusiivset Novomaticu slotikat, pakkudes lisaks tasuta keerutustele ka eksklusiivset cashbacki.

5 tasuta spinni iga päev Optibet kasiinos

5 tasuta spinni sinu valitud mängus

Märtsis jõudsid Optibeti keskkonda kolm eksklusiivset Novomatic mängu: Goddess of Egypt, Gems of Giza ja Egyptian Underworld. Kahe nädala vältel, 23. märtsist kuni 3. aprillini, saad proovida neid mänge täiesti tasuta!

Selleks ava Optibet konto või logi oma olemasolevale kontole sisse. Ava oma boonuste sektsioon ning leia sealt Novomaticu pakkumine. Kui oled pakkumise aktiveerinud, siis tee vähemalt 10-eurone sissemakse. Pärast seda käivita üks eelpool nimetatud kolmest slotimängust ning saad 5 x 0,20 € WinSpinni. See tähendab, et esimesed 5 keerutust on sinu jaoks täiesti. Sa teed küll panuse oma rahaga, kuid kui see kaotab, tagastab kasiino sulle panuse algsumma.

Lisaks saavad kõik mängijad, kes selle pakkumise aktiveerivad ka 2% cashbacki. Seda makstakse käibelt, mitte kaotustelt! Juhul kui unustad pakkumise aktiveerida, teenid ikkagi 1% cashbacki. Tõsi, tasuta spinne sa sel juhul paraku ei saa. Maksimaalne cashback on 1400 eurot mängija kohta ning rahatagastus tehakse järgmisel päeval hiljemalt kell 16:00.