Thunderbar Bingo – Paf GS

Thunderbar Bingo on äsja Pafi bingomängude valikusse lisandunud uus põnev üksikmängijale mõeldud mäng, millega saab tutvuda juba täna!

Paf esitleb uut üksikmängija bingot - Thunderbar Bingo

Tegu pole just teab mis üllatusega, sest Thunderbari mänge on Pafis teisigi – nii slotikaid kui ka videopokkerit. Thunderbar bingo on aga midagi täiesti uut ning suunatud just neile, kes soovivad mängida üksi ning vältida vahetut konkurentsi.

Thunderbar Bingo mängu põhimõte

Mida tähedab üksikmängija bingo? Nimelt teeb mängija oma panuse(d) ning seejärel käivitub koheselt ka loosimine (telemängu põhistes mängudes algavad need kindlatel kellaaegadel, kuna erinevaid mängijaid on palju).

Samuti pole üksikmängija bingos vaja iga järjekordse palli võtmise järel närveerida, et ükski konkurent enne bingot täis ei saaks ning teda (heast seisust hoolimata) võidust ilma jätaks.

Vastupidi – sul on mängu käivitades kindlad eesmärgid ning vastavalt nende täitmisele makstakse välja ka võidud. Thunderbar Bingos võid sa osta 1-20 piletit, igaüks väärtusega 0,25-2 eurot (maksimaalne panus ühe mängu kohta on seega 40 €). Sinu bingopiletil on 15 numbrit ning loositakse välja 47 palli (kokku 90 numbrit)

Ühe rea võitmise eest kahekordistad oma algpanuse, täismäng tagab aga koguni 5000-kordse võidu. See tähendab et 2-eurose piletiga on võimalik saada juba tõeliselt vägev 10 000-eurone lotovõit!

Paf bingo pakub suurepäraseid mänguelamusi ning on kindla peale üks Eesti ning Põhja-Euroopa parimaid mängukeskkondi.

⇪ SAA 100 TASUTA SPINNI PAFISPiisab vaid sissemakse tegemisest!

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!