Thunderbar Bingo : Mõnus üksikmängijale mõeldud bingovürtsitus Pafi mängustuudiolt

Thunderbar Bingo on äsja Pafi mängude valikusse lisandunud uus põnev üksikmängijale mõeldud mäng, millega saab tutvuda juba täna!

Thunderbar Bingo on üksikmängija bingo Pafis

Tegu pole just teab mis üllatusega, sest Thunderbari mänge on Pafis teisigi. Samas on Thunderbar bingo jällegi midagi täiesti uut ning suunatud just neile, kes soovivad mängida üksi ning vältida vahetut konkurentsi.

Thunderbar Bingo mängu põhimõte

Mida tähedab üksikmängija bingo? Nimelt teeb mängija oma panuse(d) ning seejärel käivitub koheselt ka loosimine (telemängu põhistes mängudes algavad need kindlatel kellaaegadel, kuna erinevaid mängijaid on palju).

Samuti pole üksikmängija bingos vaja iga järjekordse palli võtmise järel närveerida, et ükski konkurent enne bingot täis ei saaks ning teda (heast seisust hoolimata) võidust ilma jätaks.

Vastupidi – sul on mängu käivitades kindlad eesmärgid ning vastavalt nende täitmisele makstakse välja ka võidud. Thunderbar Bingos võid sa osta 1-20 piletit, igaüks väärtusega 0,25-2 eurot (maksimaalne panus ühe mängu kohta on seega 40 €). Sinu bingopiletil on 15 numbrit ning loositakse välja 47 palli (kokku 90 numbrit)

Ühe rea võitmise eest kahekordistad oma algpanuse, täismäng tagab aga koguni 5000-kordse võidu. See tähendab et 2-eurose piletiga on võimalik saada juba tõeliselt vägev 10 000-eurone lotovõit!

Paf Bingo pakub suurepäraseid mänguelamusi ning on kindla peale üks Eesti ning Põhja-Euroopa parimaid mängukeskkondi. Thunderbari mänge saab proovida ka slotikatel ja videopokkeris.