Mängi 2023. aasta tippslotikaid ja osale Betsafe loteriis, võidufond 25 000 € nädalas!

Betsafe loterii on põnev püsimängijatele mõeldud kampaania, mis võimaldab võita vägevaid rahalisi auhindu. Kogu pileteid 3.-18. jaanuaril ning osale iganädalases 25 000 € loosimises!

Betsafe loterii võimaldab võita palju raha

Betsafe loterii

Betsafe loterii toimub enamasti ühel korral kuus ning auhinnad on tõesti head. Eriti arvestades asjaolu, et tegemist pole globaalse või ühe mängutootja pakkumisega. Diilist saavad võtta osa vaid Betssoni kontserni saitide mängijad (Betsafe, NordicBet ja Betsson). Nii võistlevad auhindadele ikkagi tuhanded, mitte miljonid mängijad.

Kampaanias osalemiseks tuleb sellega kindlasti eelnevalt liituda. Seejärel asu mängima valitud enda valitud slotimänge, teenides ühe loosipileti iga panustatud 10 € eest! Kui valid mõned 2023. aasta parimatest slotimängudest, milleks on Fire Joker, Sweet Bonanza, Book of Dead, Tome of Madness ,Wolf Gold, Sugar Rush, Big Bass Splash, Money Train 4, Gemine, Ladybug Luck, Joker Machine 100, Gates of Olympus, Legacy of Dead, Big Bass Bonanza, Starburst ja Reactoonz – siis saad viis loosipileti iga panustatud 10 € eest!

⇪ OSALE IGANÄDALASES LOOSIMISES KOHE! Võida iga päev kuni 5000 eurot

Betsafe loterii auhinnafondi jagunemine

Mõlemal nädalal loositakse välja 502 unikaalset võitjat, kes jagavad 0mavahel 25 000 eurot. Suurim võit on 5 000, väikseim aga 10 eurot.

Mida kõrgem on võitude arv, seda vähem vastavaid võite välja loositakse. Nii on 5000-, 3000- ja 1000 € võite vaid üks nädalas, kuid 10-euroseid koguni 205.

Ühtegi võidetud auhinda hiljem läbi mängima ei pea! Kampaanias osalemiseks pole vaja Betsafe boonuskoodi kasutamine.