Betsafe tasuta spinnid

Befsafe tasuta spinnid on siin! Just Betsafe kingib igale oma uuele mängijale kuni 100 tasuta spinni Eestis ülipopulaarses ja suuri võite lubavas slotimängus Book of Dead!

Book of Dead slot

Kuidas saada Betsafe tasuta spinnid?

Selles erakordses diilis osalemiseks ava konto Betsafe’is (kliki sellele lingile) ja tee oma esimene sissemakse. Sul on valida kolme pakkumise vahel:

1. Tee oma esimene sissemakse summas 10 € – 49 € ning saad 25 tasuta spinni mängus Book of Dead. Iga tasuta spinni väärtus on 0,10 €. Tasuta spinnidele lisandub 100 % boonus vastavalt sinu tehtud sissemakse summale (10-49 eurot).

2. Tee oma esimene sissemakse summas 50 € -149 € ning saad 50 tasuta spinni mängus Book of Dead. Iga tasuta spinni väärtus on 0,20 €. Tasuta spinnidele lisandub 100 % boonus vastavalt sinu tehtud sissemakse summale (50-149 eurot).

3. Tee oma esimene sissemakse summas 150 eurot või rohkem ning saad 100 tasuta spinni mängus Book of Dead. Iga tasuta spinni väärtus on 0,50 €. Tasuta spinnidele lisandub 200 % boonus kuni 1000 € (seega peaks sissemakse summa jääma vahemikku 150-500 eurot).

Tasuta spinnidega võidetud raha tuleb Betsafe online-kasiinos kolme päeva jooksul kõigest 1x (üks kord) läbi mängida, mis on erakordselt kliendisõbralik nõue.

Läbimängimise nõuded kehtivad ka kõikidele kasiinoboonustele, mille kohta saab täpsemalt lugeda siit.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!