Briti kontsern omandab Optibeti?

Londoni börsil noteeritud Briti hasartmängukontsern Entain plc. on huvitatud Rootsi ettevõtte Enlabs AB omandamisest ning teinud läbi Malta ettevõtte Bwin Holdings ülevõtupakkumise hinnaga 40 Rootsi krooni (umbes 4 eurot) aktsia kohta.

Entain

Kogutehingu hind oleks seega umbes 280 miljonit eurot, mis tähendab, et Enlabsi väärtus on samas suurusjärgus 2018. aastal omanikku vahetanud regiooni suurima kasiinoettevõtte Olympic Entertainment Group’iga.

Kuigi nimi Enlabs ei ütle paljudele inimestele tõenäoliselt midagi, siis Optibeti bränd (mille all Baltikumis tegutsetakse) on tõenäoliselt tuttav igale mängusõbrale. Kaughasartmängutulu põhjal on Optibet Läti turuliider, Eestis teisel kohal ning kuulub viie suurima tegija hulka ka Leedus.

Briti ettevõte Entain pole siiani Balti regioonis tegutsenud, kuid neil on selge soov siseneda kiiresti kasvavale ning kõrge perspektiiviga turule. Enlabsi omandamine võimaldaks saada koheselt oma kontrolli alla hästi sissetöötanud ning suure kliendibaasiga ettevõte, mis on Balti turgudel litsentseeritud ning usaldusväärne.

Enlabs AB grupis töötab umbes 300 inimest ning ettevõttel on kontorid nii Tallinnas, Riias, Vilniuses, Maltal, Marbellas, Minskis kui Stockholmis. Maailma suurimate mängukorraldajate hulka kuuluv Entain plc. pakub tööd enam kui 2800 inimesele 18 riigis ning omab lisaks bwin’ile ka selliseid tuntud kaubamärke nagu Ladbrokes, Sportingbet, Partypoker, BetMGB jt.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!