Optibet kasiino detailne ülevaade : Mängud, teenused, Optibet Eesti suurimad võidud

Optibet kasiino alustas tegevust 1999. aastal Lätis ning on nüüdseks brittide valduses. Optibet Eesti on üks suurimaid hasartmänguettevõtteid ning pakkunud unustatuid elamusi. Nii on 2021. aastal Eesti ehitajate poolt saadud ulmelised Optibet võidud siiani mäletamist väärt!

Optibet alusta mäng

Optibet kasiino & Optibet Eesti

Omal ajal kandis Optibet kasiino Teletoto nime (lõplikult bränditi see ümber 2008. aastal). Hiljem müüdi ettevõte Inglismaal asutatud RedBetile, millest sai hiljem Nordic Leisure AB ning 2018. aastal Enlabs AS. 2021. aasta märtsis omandas Optibeti Briti hasartmängugigant Entain.

Eesti litsentsi hankis Optibet kasiino 2013. aastal ning alustas aktiivset tegevust juba järgmisel aastal. Kuigi esimestel aastatel kulges turule sisenemine visalt, hakkasid ettevõtte aktiivsus ning suured turundusinvesteeringud ühel hetkel vilja kandma ning 2019. aastaks tõusis Optibet kasiino Eesti online-hasartmängude turul Olybeti järel suuruselt teiseks tegijaks. Lätis on Optibet kasiino juba aastaid kindel turuliider ning ka Leedus kuulutakse viie suurima tegija hulka. See kõik näitab, et ka Eesti Hasartmängude Korraldajate Liitu (EHKL) kuuluv Optibet kasiino pole kindlasti juhuslik tegija, vaid muljetavaldava tegevusajalooga ambitsioonikas ettevõte, kelle eesmärgiks on juhtpositsioon terves Baltikumis.

Optibet.ee veebileht läbis 2021. aasta veebruaris põhjaliku uuenduskuuri. Tänu sellele on Optibet kasiino väljanägemine kaasaegne ning Optibet.ee casino pakub oma tuhandetele Eesti klientidele mugavamat mängukeskkonda kui eales varem.

Optibet võidud Eestis

Eestlased on saanud Optibetis palju hiiglaslikke võite, kuid neist kaks väärivad lausa erakordset tähelepanu. Need Optibet võidud ei vääri imetlust ainuüksi Eestis, vaid ka maailma mastaabis. Nimelt hittisid eestlased kahel korral järjest maailma suurima Mega Moolah Jackpoti.

2021. aasta juunis püstitati võimas rekord – üks eestlane võitis 3,75 eurose keerutusega koguni 6 597 136 eurot. Mega Moolah’ mängus vallanduvad Jackpot-keerutused juhuslikult ning nii võib erakordne õnn langeda osaks mistahes panustel mängides.

Aga see rekord ei pidanud vastu isegi mitte sama suve lõpuni. Juba 2021. aasta augustis oli taaskord päevakangelaseks lihtne Eesti ehitaja ning seekord võidusummaks juba 7 229 631 eurot. Seda võib pidada lausa erakordseks kokkusattumuseks, et kaks järjestikkust võitu saadi just Optibet online kasiinos ning mõlemal korral eestlase poolt!

Suuri slotimängude valik Eestis

Enam kui 3300 mänguga Optibet kasiinole on raske Eestis vastaseid leida, eriti muljetavaldav on aga nende slotivalik, kus on esindatud enam kui 30 tootjat. Nii pakub Optibet kasiino üle saja mängu, mida mujal ei ole.

Mängud on liigitatud tüübi ja tootjate kaupa, samuti on Optibet kasiino veebilehel Optibet.ee mugav otsing, mis muudab oma lemmikslotikate leidmise väga lihtsaks.

Live-actionit armastavatele mängijatele pakub Optibet Eesti Evolution ja Authentic Gaming live kasiinomänge, mille sekka kuuluvad ka reaalajas toimuvad teleshowd nagu “Monopol”, “Võta või jäta” ja “Crazy Time”. Samuti on esindatud lõbusad Leedu BetGames TV mängud nagu Bet On Poker, õnneratas ning mitmesugused arvloteriid.

Päris uusi mängijaid ootab 500-eurone Optibeti kasiinoboonus, mis makstakse välja kolme esimese sissemakse eest.

Optibet sport pakub kõike mis vaja

Kiirelt arenenud Optibet kasiino kõrval on arvestataval tasemel ka Optibeti spordiennustus. Ettevõtte näitas oma ambitsioone kohe pärast Eesti turule sisenemist, sõlmides 2014. aasta veebruaris ühe Eesti ajaloo suurima sponsorlepingu jalgpalliklubiga Nõmme Kalju. Erinevate diilide toel on ettevõte püsinud hästi pildis ka mujal Baltikumis.

Optibet Eesti lehel on olemas kõik vajalik, mängijaid ei sega asjatu müra ning nad ei pea kerima läbi sadu koefitsiente, millele keegi nagunii kunagi ei panusta. Turu parimate koefidega küll ei rabata, kuid kampaaniate arvult on nad selgelt ühed parimad Eestis. Üsna kergelt saadavad tasuta või risikivabad panused ja boonused muudavad Optibetis panustamise väga mõnusaks.

Kui oled Optibet Eesti keskkonnas uus mängija või pole veel spordile panustanud, siis võid saada tervituseks kuni 130 euro väärtuses riskivabu spordipanuseid. Boonuskoodi pole kasutada vaja, boonuse saad aktiveerida analoogselt kasiinoboonusega.

Optibet spordiennustus ja panustamine

Optibet poker on Partypoker võrgustiku ainuesindaja Eestis

Oma pokkeritoa käivitas ettevõte alles 2019. aastal, tuues Eestisse GG-võrgustiku. 2020. aastal lahkuti GG-st, suundus ajutiselt iPokerisse ning maandus loogilist rada pidi 2021. aastal Partypoker võrgustikus.

Partypoker on endine maailma suurim pokkerituba, mis kaotas oma liidripositsiooni 2006. aastal USA-s jõustunud UIEGA tõttu. Viimastel aastatel on nähtud tublisti vaeva, et endine hiilgus taastada ning oma positsiooni maailmaturul parandada. Osalt on see ka õnnestunud, sest Partypoker kuulub endiselt maailma suurimate pokkeritubade hulka, mis ei saa küll mängijate arvult päris vastu PokerStarsile ja GG-võrgustikule, kuid on arvestatav alternatiiv iga tasemel mängijale algajatest kuni proffideni. Vägevad teleshowd, overlayd, suurfestivalid, nimekad esindusmängijad…see kõik pole mitte niisama!

Oluline on teada, et Optibet poker on ainus pokkerituba Eestis, mis võimaldab mängida (legaalselt) Partypoker võrgustikus.

Optibeti väljamaksed on kiired

Optibet Eesti pakub kiireid sisse- ja väljamakseid läbi Eesti kommertspankade (Swedbank, SEB, LHV, COOP ja Luminor), krediitkaartide ning e-rahakottide (Skrill, Neteller ja PaySera).

Sissemaksed on kohesed ning kui Optibetis ei ole veel kasutusel Trustly makselahendust, võtavad väljamaksed Swedbanki, Skrill ja Netelleri kontodele aega maksimaalset tunni (ajavahemikus 09:00-24:00).

⇪ ALUSTA MÄNGU OPTIBETIS 500 € BOONUSEGA Kliki siia ning ava konto!

Mobiiliversioon on kõrgel tasemel

Kaasaegse ning suure klientide arvuga kasiinona võimaldab Optibet Eesti mängida või panustada spordile mugavalt ka mobiiliga. Omal kohal ka eraldi Optibet poker mobiiliäpp.

Optibet kasiino teenindab kliente ka telefonitsi

Oma kliente teenindab Optibet kasiino iga päev kell 09:00 kuni 22:00 e-maili support@optibet.ee teel. Ühena vähestest Eesti online-kasiinodest pakub Optibet kasiino ka telefonituge numbril 6680309.

Kas Optibetis saab turvaliselt mängida?

Optibet on Baltikumi üks suuremaid hasartmänguettevõtteid, mis kuulub Briti kontsernile. Optibetil on kõik vajalikud load ning litsentsid Eestis tegutsemiseks. Samuti teeb Optibet koostööd vaid tunnustatud mängutootjatega ning nii sisse- kui väljamaksed käivad kiirelt kas läbi pankade või tunnustatud makselahenduste. Turvaline mängimine on sellega garanteeritud!

Kas Optibeti võidud on maksuvabad?

Jah. Kui oled Eesti resident ning mängid Optibetis, siis tasub Optibet sinu panustelt Eesti riigile hasartmängumaksu ning täiendavat maksukohustust sulle ei kaasne. See tähendab, et kui peaksid näiteks võitma Optibetis kasvõi miljon eurot, siis võid selle vabalt oma pangakontole kanda ning tegemist on 100% legaalse tuluga!

Kui kiired on Optibeti väljamaksed?

Kuigi Optibet on klassikaline, mitte n.ö. kiirkasiino, tehakse väljamaksed väga kiirelt (päevasel ajal ühe tunni jooksul). Optibetis arveldamine on mugav ning turvaline.

Optibet kasiino lühikokkuvõte ning kontaktid

 • Omanikfirma: Optiwin OÜ
 • Asutatud: 1999
 • Päritoluriik: Läti, Rootsi, UK
 • Peakontor: Läti
 • Litsenteeritud: Eesti, 2013
 • EHKL-i liige: Jah
 • Pakutavad mängud: Kasiino, live-kasiino, TV-mängud, spordiennustus, pokker
 • Veebileht: optibet.ee
 • E-post: support@optibet.ee
 • Telefon: 6680309
 • Sotsiaalmeedia: facebook.com/OptibetEesti

Loe ka neid artikleid