Seitse klassikut Pafis : Osale nostalgilises nädalakampaanias ning saa tasuta raha!

Seitse klassikut Pafis on nädalane kampaania, mis toimub 15.-21. jaanuaril 2024. Mängi iga päev ühte klassikalist slotimängu ning teeni tasuta raha!

Klassikaliste slotikate eripakkumine: Seitse klassikut Pafis

Seitse klassikut Pafis

See kampaania sobib hästi neile, kes soovivad mängida klassikalisi slotimänge, mis on paljude jaoks juba unustustehõlma vajunud. Lisaks on võimalik nende mängimise eest ka pisut lisaraha teenida. Tegemist on eripakkumisega kõikidele Paf püsimängijatele, kui sa seda aga veel ei ole, siis kliki siia ja ava Paf konto.

Iga päev kehtib üks pakkumine. Kampaanias osalemiseks tuleb selleks lihtsalt liituda, Paf boonuskoodi pole sisestada vaja. Sinu eesmärgiks on täita väike käibenõue, mille järel Paf premeerib sind väikese rahasummaga. Näiteks kampaania avapäeval, 15. jaanuaril saad 30 euro panustamise eest mängus Gonzo’s Quest 2 eurot.

Iga päev on üks pakkumine ning mängija saab osaleda igas pakkumises üks kord. Preemiaraha hiljem läbi mängima ei pea. Ülejäänud mängus kampaanias “Seitse klassikut Pafis” on Piggy Riches Megaways, Starburst, Finn and the Candy Spin, Dead or Alive II, Gonzo’s Quest Megaways ja 10000 Nights Megaways.