Slotihullud on pöördes – WowPot on tõusnud üle 20 miljoni euro!

Slotihullud üle maailma on pöördes, sest Microgamingu võrguülene Jackpot WowPot on kerkinud üle 20 miljoni eurot. Võita võib selle aga vaid 10 sendiga!

Slotihullud 20 miljonilise WowPoti jahil

Slotihullud 20 miljoni jahil

Seni suurim WowPoti võit on 17 529 047 eurot, mis jääb alla vaid Mega Moolah’le. Ühtekokku on jackpotte saadud kätte enam kui 114 miljoni väärtuses. Kuna tegemist on neljatasemelise süsteemiga, pole enamus neist just kuigi suured. Üksikute miljonivõitude kõrval on tohutus koguses minivõite suurusega vaid napilt üle kümne euro.

Nii pole ka midagi imestada, et erinevaid võitjaid on mitu miljonit. Eestlased on samuti hittinud mitmeid kuukohalisi võite, kuid kõrgeimal tasemel veel mitte.

Kuidas võita 20 miljonit?

Võrguülese Jackpoti tabamiseks tuleb mängida ühte kaheksast WowPot mängust ükskõik millise panusega. Suurem panus suurendab võiduvõimalusi, kuid sellest hoolimata on reaalselt võimalik võita 20 miljonit vaid 10 sendiga.

Unelmate võidu jahtimiseks sobivad kõik online-kasiinod, kus pakutakse Microgaming mänge. Õnneks on need olemas pea kõikides tõsiseltvõetavates mängukohtades nagu näiteks Chanz.