Tasuta raha internetis – Olybet annab 10 €!

Kuidas saada tasuta raha internetis? Üheks heaks võimaluseks on avada konto Olybeti kasiinos, millega teenid nii riskivabu panuseid kui 10 € tasuta raha!

Tasuta raha internetis läbi Olybet kasiino

Kuidas see käib?

Pakkumisi, kus lubatakse tasuta raha internetis, on väga erinevaid, kuid paljud neist pole praktikas kaugeltki nii head, kui esmapilgul paistavad. Veelgi enam, mõned neist on suisa ebaturvalised.

Seevastu Olybeti tasuta raha pakkumine on garanteeritult turvaline, kuna tegemist on Balti riikide suurima online-kasiinoga. Üsna kerge vaevaga teenid 25 euro väärtuses riskivabu panuseid ning 10 € tasuta raha internetis, seejuures pole varasem mängukogemus online-kasiinodes üldsegi vajalik.

Eripakkumises osalemiseks tee nii:

1. Ava konto Olybetis, klikkides sellele lingile

2. Aktiveeri boonuskood CAS25

3. Tee vähemalt 25-eurone sissemakse (läbi pangakonto, krediitkaardi või Skrilli)

4. AKTIVEERUB KASIINOKINDLUSTUS: Tee mistahes Olybeti slotikatel 7 päeva jooksul 25 euro väärtuses panuseid. Võidud võid endale jätte, kaotatud raha kantakse aga sinu kontole tagasi. Nagu pakkumine ütleb – kahjumisse jääda pole võimalik, mingi rahalise võidu saad igal juhul!

5. SAAD 10 EUROT PÄRISRAHA: Pärast rahatagastuse saamist kantakse sinu kontole 10 € pärisrahas.

Nii kasiinokindlustusega tagastatud raha kui hiljem saadud 10 € võid vabalt kasutada ning sellele ei rakendu täiendavaid läbimängimise nõudeid. Seega on tegemist tõenäoliselt parima tasuta raha internetis pakkumisega!

Kui kasiinos mängimine on sinu kirg, siis võid hiljem osaleda ka kõikides teistes Olybeti kampaaniates ja pakkumistes.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinod – uudised, tasuta spinnid, boonuskoodid ja parimad online kasiino mängud

Sellelt lehelt leiad alati värske ning kontrollitud info Eesti kasiinode kohta, sealhulgas (sissemakseta) tasuta spinnid, boonuskoodid, kasiinode sõltumatud ülevaated ja mängude tutvustused. Samuti saad vastused küsimustele, kuidas kasiinos võita või spordiennustuse ja pokkeriga raha teenida. Me kirjutame ausalt elumuutvatest jackpottidest ning Eesti mängijate suurimatest lotovõitudest.

 

Lisaks kasiino pakkumistest kirjutamisele loob Kasiino 21 ka palju muud sisu. Sa leiad siit põnevat lugemist live-kasiinodest, hasartmänguärist, mängutootjatest, bingost, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Aga me ei varja ka liigse ja kontrollimata mängimisega kaasnevat probleemi, milleks on hasartmängusõltuvus. Abi saamiseks pöördu Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskusesse või helista 15410.

 

Seda lehte pole loonud mõni suvaline (välismaine) reklaamiagentuur, vaid tavalised Eesti mängijad, kes ka ise meie lehel reklaamitavates kasiinodes mängivad. Nii võid leia meie lehelt palju unikaalseid pilte slottidest ja kasiino võitudest, mis kõik väiksestele panustele mängides reaalselt saadud!

 

Pane tähele, et Kasiino 21 ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest (loe siit täpsemalt vastutuse kohta). Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused. Me hindame sinu privaatsust (klikka, et avada meie privaatsuspoliitika).

Mängi vastutustundlikult

Me austame Eesti seadusi ning reklaamime ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud rahalt pole vaja tasuda tulumaksu. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Soovime sulle turvalist mängimist ning palju häid emotsioone!