Teeni topeltpunkte igapäevastes Jackpot mängudes Nutzis kuni aasta lõpuni!

Kasuta head võimalust ning teeni topeltpunkte Nutzis, mängides igapäevaseid Jackpot slotikaid. Igal esmaspäeval saad vahetada punktid puhta raha vastu!

Teeni topeltpunkte igapäevastes Jackpot mängudes Nutzis

Teeni topeltpunkte Nutzis

Kui oled Nutzi mängija, siis küllap tead juba nagunii, et teenid mängimise eest punkte. Kui sa aga veel Nutzis ei mängi, siis võiks see motiveerida sind kontot avama. Punktid aga annavad mängimise eest lisatasu. Kui soovid asjast täpsemalt teada, siis loe siit Nutz boonuste ja punktide kohta!

Topeltpunktide kampaania on aga ekstrahea, sest selle käigus kõik sinu punktid duubeldatakse.

Seega, kuidas osaleda? Iga päev on osad valitud jackpotimängud märgistatud 2x kordistajaga. Kui sa neid nüüd mängid, siis korrutataksegi kõik teenitud punktid kahega.

Soovi korral saadad vaadata oma punktide taset ja kordistajat, kui logid sisse oma kontole ning valid “Minu nuts” > “Hetkesaatus”. Igal esmaspäeval saad oma punktid raha vastu vahetada.

⇪ KLIKI SIIA TOPELTPUNKTIDE SAAMISEKS! Logi sisse ja vali sobivad Jackpotimängud

Pakkumise üldised põhimõtted

Tegemist on Nutzi eksklusiivse kampaaniaga, mis vältab kogu 2023. aasta1. jaanuarist kuni 31. detsembrini. Jackpotimängude alt võid leida väga erinevaid slotikaid, mitte just tingimata neid, mille peavõidud algavad miljonitest eurodest.

Sinu punktide kogumine käib põhimõttel – 2 * Panus * hetketaseme punktide kordistaja. Kehtivad üldised “Minu nuts” lojaalsusprogrammi reeglid