88 Fortunes 10 € boonus Pafis – Panused algavad kõigest 8 sendist

88 Fortunes on Aasia-teemaline slotikas, mille mängijaid ootab Pafis 10 € boonus. Püüa Jackpotte ja boonusmänge, panused algavad vaid 8 sendist.

88 Fortunes 10 euro boonuspakkumine Pafis

88 Fortunes slotimäng

88 Fortunes mängus keerleb kõik numbri “8” ümber, mis on Aasias õnnenumbriks. Mäng ise pole just kuigi uus, sest Macau kasiinodes ja mujalgi on seda mängitud juba aastaid. Euroopa ja USA turgudele kohandatud versioon on siiski võrdlemisi värske.

Mängule lisavad põnevust neli erinevat Jackpotti ning boonuskeerutused. Oma testmängu jooksul (umbes 600 keerutust) saime pihta kahele Jackpotile. Mõlemad olid 18-sendise panuse juures täpselt 20 eurot. 88 Fortunes andis ka ka kolm-neli boonusmängu. Viimastes jäid võidud küll suhteliselt väikeseks, nii umbes 20-30x algpanust. Küll tulid mõned head võidud ka baasmängus.

Panuste suurus sõltub valitud kullasümbolite arvust. Mida rohkem kullasümboleid valitakse, seda suurem on suurte võitude saamise võimalus. Samas võib keerutada ka kõigest 1 kullasümboliga, mis tähendab vaid 8-sendist panust. Maksimaalse – 5 sümboli puhul – on vähim panus 88 senti. Maksimaalne aga koguni 88 eurot.

88 Fortunes RTP on 96%. See on täiesti keskmine näitaja, kuigi võiks ju ideaalis olla 98,88%… Mäng on kõrge volatiilsusega, võimaldades võita kuni 2841-kordse algpanuse. Maksimumpanuse korral tähendab see veerand miljonit eurot.

Kui olla päris aus, siis pole 88 Fortunes just ülearu põnev mäng. Samas võib see pakkuda võrdlemisi korralikke võite ning oodatavat tulu aitab kõvasti lisada ka käimasolev Pafi kampaania. Soovi korral võib igaüks saada 10 eurot boonust!

88 fortunes slot game big win

Kuidas saada 88 Fortunes boonus

1. Ava Pafi konto või logi oma olemasolevale kontole sisse

2. Leia avalehelt või boonuste alt 88 Fortunes pakkumine ning liitu sellega

3. Tee vähemalt 50-eurone sissemakse

4. Panusta 88 Fortunes mängus 100 € (panuste suuruse võid ise valida) hiljemalt 14. maiks s023. Täiendavat sissemakset tegema ei pea!

5. Paf annab sulle 10-eurose boonuse, millele kehtib 3x läbimängimise nõue. Sa võid selle “vabastada” nii slottidel, bingomängudes kui ka spordiennustuses.