Bloomberg: Entain soovib osta Olympicu

Briti hasartmängugigant Entain Plc on teinud pakkumise Olympic Entertainment Group’i otsuks, vahendab Bloomberg. Pakkumise suurus on väidetavalt üle miljardi dollari.

Bloombergi kinnitusel ei ole tegemist ametliku infoga, küll pärineb see aga asjaga kursis olevatelt inimestelt. Entain keeldus ametlikest kommentaaridest, kuid eeldatakse, et ollakse alles läbirääkimiste faaasis ning hetkel pole kindel, kas lõpuks ka tehinguni jõutakse.

Täna paikneb Olympic Entertainment Group Novalpina Capital portfelis, olles üks väheseid fondi allesjäänud varasid. Olympicu müük oleks kindlasti hea uudis Novalpina investoritele, võimaldades neil oma investeeringu kasumiga tagasi teenida. Novalpina omandas Olympicu 2018. aastal umbes 288 miljoni euroga, kuid on vahepeal suuremaks kasvanud ning laienenud näiteks Rumeenia ning Horvaatia turgudele.

Olympicule kuulub üle 100 kasiino (sealhulgas Riia Voodoo, mis on Baltikumi suurim) ning online-kasiinod OlyBet ja MaxBet, millest esimene on Eesti hasartmänguturu kindel liider. Entaini pakkumises sisaldub ka ettemaks Olympicu veebiäride omandamiseks Leedus ja Horvaatias.

Ka Entain on Eesti hästi tuntud ettevõte, seda eeskätt tänu turu suuruselt teise tegija Optibetiostule. Eelnevalt on nad omandanud näiteks 2017. aastal Ladbrokes Coral Group Plc ja 2015. aastal Bwin.party Digital Entertainment Plc., kuid olnud ka ise kahe ülevõtukatse sihtmärgiks. Selle aasta alguses üritas Entaini osta MGM Resorts International 11 miljardi dollariga, kuu aega tagasi loobus aga DraftKings Inc. potentsiaalsest 22,4 miljardi dollari suurusest tehingust.

Entain aktsia hind on koroonakriisi põhjast enam kui viiekordistunud, kuid viimase kuuga negatiivsete uudiste taustal 11% võrra langenud.

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!