Proovi Dead or Alive 2 slotikat Pafis koos 10-eurose boonusega

Kasuta head võimalust Dead or Alive 2 slotimänguga tutvumiseks! Paf annab kõikidele oma mängijatele 10-eurose boonuse, mida saab kasutada kuni 9. augustini.

Proovi Dead or Alive 2 slotikat koos 10-eurose boonusega Pafis

Mis mäng on Dead or Alive 2?

Dead or Alive slotikat peetakse maailma kõige edukamaks vesternislotikaks, mille loojaks on NetEnt. Esimene versioon sai valmis juba õige ammu, 2009. aastal. Seevastu Dead or Alive 2 nägi ilmavalgust 2019. aastal ning osutus veelgi edukamaks. Pisut hiljem loodi ka samanimeline live-kasiino mäng nimega Dead or Alive : Saloon.

Dead or Alive 2 peamiseks eeliseks on võimalus mängida madalate panustega (alates 9 sendist), kuid sellest hoolimata väga kõrgelt võita. Isegi mainitud 9 sendiga on võimalik võita koguni 10 000 eurost, mida tuleb pidada üsna harukordseks.

Kui baasmängus on volatiilsus kõrge, siis boonusmängudes saab mängija ise otsustada, kas ta soovib kõrget või madalat riski. Niisamuti pakub Dead or Alive 2 slotimäng nii värvikaid karaktereid kui mõnusat saloonimuusikat. RTP on muide vägagi korralik 96,80%.

⇪ PROOVI DEAD OR ALIVE 2 SLOTIKAT KOOS 10 € BOONUSEGA!

Kuidas saada selles mängus 10 € boonust?

Kuni 9. augustini on sul hea võimalus proovida Dead or Alive 2 slotikat Pafis koos 10-eurose boonusega. Boonuse saamiseks tee nii:

1. Ava Pafi konto või logi oma sisse oma juba avatud kontole

2. Leia avalehelt või boonuste alt Dead or Alive pakkumine ning liitu sellega

3. Tee vähemalt 50-eurone sissemakse

4. Panusta Dead or Alive slotikal vähemalt 100 € (panuste suuruse on sinu otsustada) hiljemalt 9. augustiks s023.

5. Paf annab sulle 10-eurose boonuse, millele kehtib 3x läbimängimise nõue. Seda nõuet ei pea täitma ainult slottidel, vaid sobivad ka näiteks bingo ja spordiennustus.