Detsembrikuine cashback Optibetis : Mängi soodsalt Aviatorit, Skywind slotikaid või T-basketit

Detsembrikuine cashback pakub Optibeti mängijatele rahatagastust kolmes erinevas mängus. Tšekka häid pakkumisi Aviatoris, SkyWind slotikatel ning T-Basketis!

Detsembrikuine cashback Optibeti Avaiatoris

Detsembrikuine cashback Aviatoris

16.-22. detsembrini on võimalik saada 1% cashbacki erilises Aviator mängus. Arvesse lähevad kõik panused ning cashbacki makstakse käibelt. Seega pole vahet, kas võidad või kaotad. Kampaaniaga täiendavalt liituma ei pea.

50% Cashback T-Basketis

Eriti vinge pakkumine ootab 19.-25. detsembril uue ägeda spordimängu T-Basketi (Twain Sport) sõpru. Sisestades sooduskoodi “TWAIN” saad 5 x 1 € riskivaba panust. Kui aga mängid Twain Sporti, siis teenid iga päev 50% cashbacki. Seda makstakse ainult (võimalikelt) kaotustelt ning maksimaalne cashback on 50 € mängija kohta.

Riskivabu panuseid saab kasutada T-Basketile panustamisel. Juhul kui panus ei võida, kantakse selle summa mängija kontole tagasi. Täiendavad läbimängimise nõuded puuduvad.

Detsembrikuine cashback SkyWind slotikatel

09.-23. detsembrini teenivad cashbacki need, kes mängivad igapäevaseid SkyWind Jackpot-slotikaid. Kui panustad vähemalt 100 € ühe päeva jooksul, siis saad LEVEL 1 cashbacki 1% oma tehtud panustest. Panustades aga vähemalt 2000 € päevas, teenid koguni 2% cashbacki!

Maksimaalne cashback on 3000 eurot mängija kohta. Pole vahet, kas sa mängides võidad või kaotad, sest cashbacki makstakse käibelt. Kampaaniaga liitumiseks tuleb sellega eraldi liituda Optibet Eesti veebilehel.