Ennusta valesti, kuid võida 100 000 eurot : See Unibeti kampaania on vaid täielikele puupeadele!

Ennusta valesti, kuid võida sellest hoolimata suur rahasumma! On see üldse võimalik? Muidugi! Algava jalgpalli MM-i eel korraldatakse Unibeti spordiennustuses naljakas kampaania. Võistlus käib selle nimel, kes suudab kõikide MM-mängude tulemused valesti ennustada. Võitja teenib 100 000 eurot, osalemine on TASUTA!

Ennusta valesti Unibetis jalka MM tulemusi, kuid saa siiski rikkaks

Ennusta valesti ja võida sada tonni!

Kõik Unibeti kasutajad saavad täita ühe kupongi, kus tuleb ennustada kõikide MM-mängude tulemusi (kokku 48 matši) 1×2 süsteemis. Kui sul peaks “õnnestuma” kõik valikud puusse panna, siis võidadki 100 000 eurot. Kui “puupäid” on mitu, siis läheb auhinnafond nende vahel jagamisele.

1×2 süsteemis ennustamine tähendab seda, et mängija saab valida kolme võimaluse vahel. Nendeks on esimese võistkonna võit (1), viik (X) ja teise võistkonna võit (2). Kui sa jalgpallist mitte midagi ei jaga, siis võid teha juhusliku valiku ning sul on keskmiselt 66,66% tõenäosus pihta panna. Vahest oled aga jalgpalliga natukenegi kursis ning eeldad, et Saksamaa ju võiks ometi Jaapanit võita. Sel juhul tasub selles kampaanias ennustada just nimelt Jaapani võitu. Kui matš lõppeb Saksamaa võidu või viigiga, siis ongi sul õige vastus kirjas!

Kõige parem on see, et võistluses “Ennusta valesti” osalemine on täiesti tasuta! Miks mitte proovi teha ning panna parimal juhul taskusse kuni 100 000 eurot puhast raha? Ennustamiseks on aega kuni 20. novembrini.

⇪ TEE OMA ENNUSTUS KOHE!

Panusta 2022. aasta jalgpalli MM-ile

Kataris toimuvad jalgpalli maailmameistrivõistlused on tänavune suurim spordipidu ning mõistagi ootab sind Unibetis hea valik jalka MM-i ennustusi. Seal on ka igati korralikud koefid ning spordiennustus pakub laia valikut panuseid koos võimalusega vaadata tasuta spordiülekandeid.

Kui Sul veel pole veel Unibet kontot, siis haara kinni eksklusiivsest 100 tasuta spinni pakkumisest.