Giga Jar 10 € boonus Pafis – Proovi uut Push Gaming mängu, kus võib saada kuni 10000x võidu!

Giga Jar on Push Gamingu uus slotikas, kus võib saada kuni 10 000-kordse võidu. Paf pakub oma klientidele mänguga tutvumiseks eksklusiivset 10 € boonust.

Giga Jar mängus ootab sind boonus Paf kasiinos

Giga Jar pakub ohtralt lisafunktsioone

Giga Jar slotikas valmis 2023. aasta märtsis. Teda võib pidada järjeks menukatele mängudele Jammin Jars ning eriti Jammin Jars 2, milles viimases tutvustati meile ka funky DJ-d Giga Jar. Riiulitel hüppavad purgid ootavad meid ka Giga Jars mängus. Rullikutel keerlevad kuubikukulised viljad. Need eksisteerivad muide ka päriselus. Näiteks kuubikukujulised arbuusid on saanud Jaapanis suureks trendiks ning võivad maksta kuni 200 eurot.

Giga Jar mängus on 7 rullikut ja 7 rida, võidu saamiseks tuleb moodustada vähemalt viiest sama väärtusega sümbolist koosnev kobar. Panused jäävad vahemikku 10 sendist kuni 10 euroni. RTP on vaikimisi 96,48%, kuid kasiinodel on seda võimalik alandada kuni 88,42%-ni. Mäng on keskmise volatiilsusega ning võib tuua kuni 10 000 kordse võidu. Tõsi, selle saamise tõenäosus on umbes üks viie miljoni vastu.

Mäng kubiseb ägedatest lisafunktsioonidest, mis aitavad kõik võite suurendada. Nendeks on nii  kaskaad, kiirauhinna sümbolid, purgimõõtur, WILD purgisümbol, Giga Jar, lumepall kui jäämurdja. Boonusvidinaid “osta” ei saa, küll aga suurendada kõrgendatud ante panusega võitude saamise tõenäosust.

Giga Jar slotimäng Push Gamingult

Giga Jar 10 € boonus Pafis

Kuni 3. aprillini saavad kõik Pafi mängijad proovida Giga Jar slotikat koos 10-eurose boonusega. Et oma boonus kätte saada, tee nii:

1. Ava Pafi konto või logi oma olemasolevale kontole sisse

2. Leia avalehelt või boonuste alt Giga Jar pakkumine ning liitu sellega

3. Tee oma kontole vähemalt 50-eurone sissemakse

4. Panusta Giga Jar slotikal 100 € (panuste suuruse võid ise valida) hiljemalt 3. aprilliks s023.

5. Saad automaatselt 10-eurose boonuse, millele kehtib 3x läbimängimise nõue. Võid selle täita nii slottidel, bingos kui spordiennustuses.