Teeni 15 eurot läbi eksklusiivse Optibeti halloweeniruleti eripakkumise

Alanud on Halloweenirulett Optibetis ning sul suurepärane võimalus teenida 15 eurot päevas. See eripakkumine kestab 16. oktoobrist kuni 2. novembrini.

Halloweenirulett Optibetis võimaldab võita 15 € päevas

Halloweenirulett Optibetis

See pakkumine sobib hästi kõigile neile, kes armastavad live-kasiinos ruletti mängida. Miks siis mitte seda Halloweeni ajal just Optibetis teha, kuna mängud on nagunii kõikjal samad.

Pakkumine kehtib kolm nädalat esmaspäevast neljapäevani:
– 16.-19. oktoober 2023
– 23.-29. oktoober 2023
– 30. oktoober – 2. november 2023

Kui sa mängid selle aja jooksul mistahes Evolutioni ruletimängu (ja sinu panus on vähemalt 3 € mängu kohta), siis teenid 5 € boonuse, kuid vooru võidunumber on “must 8” või “punane 32”. Seda, kuidas panustad, otsustad ise. Sobivad nii must-punane kui suur väike-panused, kuid soovi korral võid panustada ka näiteks kõikidele numbritele. Tõenäosus hittimiseks on pisut üle 5%.

⇪ KLIKI SIIA JA VÕTA OMA BOONUS!

Kampaania tingimused

Pane tähele, et selles pakkumises ei osale “First person” ruletimängud. Kui mängisid näiteks esmaspäeval ruletti 3 € panusega ning said pihta “mustale kaheksale”, siis annab Optibet sulle teisipäeval 5-eurose rahalise boonuse.

Auhinnad kantakse võitjate kontodele järgmisel tööpäeval, 24 tunni jooksul. Üks mängija võib saada päevas kuni 15 eurot boonust.