Lihavõtte slotiturniir GrandX kasiinos : Jagamisele läheb 1000 € + 2000 tasuta spinni

3.-12. aprillil toimuv Lihavõtte slotiturniir võimaldab GrandX mängijatel saada osa erakordsest auhinnafondist. Jagamisele läheb 1000 eurot + 2000 tasuta spinni.

Lihavõtte slotiturniir GrandX-is 3.-12. aprillil 2023

Lihavõtte slotiturniir on eestikeskne

Pühadejänes on täitnud oma lihavõttekorvi ning kostitab mängijaid raha ning tasuta spinnidega. Kui mängid lihavõtete ajal GrandX slotikaid, võid saada osa toredatest auhindadest.

Osalemiseks ei tule eraldi registreeruda, lihtsalt mängi oma lemmik Amatic slotimänge ning kogu punkte. Iga panustatud 10 € annab 1 punkti. See tähendab, et kõrgemal mängimine toob rohkem punkte. Oma seisu edetabelis näed koheselt.

Võistluse parimate vahel läheb jagamisele 1000 eurot ning 2000 tasuta spinnist. Esikoht teenib 250 eurot + 350 tasuta spinni.

Rahalised auhinnad makstakse välja boonusena, tasuta spinnid saab aga mängus Eye of Ra. Mõlemal juhul kehtib kõigest 1x läbimängimise nõue 14 päeva jooksul. See on märksa parem kui varasemates GrandX turniirikampaaniates, kus tasuta spinnidega võidetud rahale kehtis koguni kümnekordne läbimängimise nõue.

GrandX mängijaskonna moodustavad peamiselt eestlased, mistõttu läheb ka auhinnafond jagamisele meie omade mängijate vahel. Saa sellest sinagi osa!