Medusa Money 10 Winspinni ootab sind Optibetis : piisab vaid sissemaksest!

Medusa Money on Ruby Play slotikas, mis põhineb Kreeka mütoloogial. Optibet pakub sulle Medusa Money slotikaga tutvumiseks 10 x 0,20 € WinSpinni!

Saa Medusa Money 10 Winspinni Optibetis mängimise eest

Medusa Money tasuta spinnid

Medusa Money valmis tegelikult juba 2019. aastal, kuid Ruby Play slotikad on Eestis suhteliselt uued. Küll pakuvad neid Entainile kuuluvad kasiinod eeotsas Optibetiga.

Medusa Money on keskmise volatiilsusega slotikas, mis peaks rahuldama igat tüüpi mängijaid. 1400-kordne peavõit pole küll hiiglaslik, kuid ometi võrdlemisi korralik. Mäng on 6×4 formaadis ning ka keskmine RTP on igati korralik 96,50%. Medusa Money on võrdlemisi lihtne mäng, lisaks tavalistele sümbolitele pöörlevad ka skätterid ja wildid. Boonusmängus saadavate tasuta spinnide täpne arv sõltub saadud skätteritest. Kolm skätterit annab 8 boonusspinni, kuid 6 skätteri korral saab koguni 38 korda tasuta skeerutada.

Selleks et saada oma 10 riskivaba Medusa Money keerutust, ava Optibet ning vahekaart “Minu boonus”. Ava see, vali Ruby Play boonus ja kliki nupul “Võta boonus”. Seejärel tee vähemalt 10-eurone sissemakse.

Kui käivitad Medusa Money slotika ja asud keerutama, on sinu kümme esimest 0,20 € keerutust riskivabad. See tähendab, et oma raha pole kaotada võimalik, küll aga võita. Kui see või mõni teine Ruby Play mäng sulle meeldib, siis teeni nendel mängimise eest punkte. Kampaania kestab kuni 13. aprillini ning rahalisi auhinna saab 30 kõige aktiivsemat mängijat. Jagamisele läheb koguni 2000 eurot.