Osale Halloweeni punktirallis ning võida kuni 500 eurot!

Halloweeniteemaline Nutz punktiralli võimaldab saada osa 2000 eurost ning tagab igale osalejale ka 5 WinSpinni mängus Cash Connection – Voodoo Magic.

Nutz punktiralli võimaldab võita auhindu aktiivse mängimise eest

Nutz punktiralli

See kampaania kestab ajavahemikus 23. oktoobrist kuni 5. novembrini. Osalemiseks ava Nutz veebileht, vali sealt “Minu Boonus – saadaval” ning leia “Halloweeni punktiralli” boonus. Nüüd kliki nupule “Võta boonus”.

Kui oled teinud vähemalt 10-eurose sissemakse, siis saad preemiaks 5 x 0.20€ WinSpinni mängus Cash Connection – Voodoo Magic. Need kehtivad kolm päeva. Ühtlasi osaled nüüd ka punktirallis, mille eesmärgiks on teenida kampaania jooksul nii palju punkte kui võimalik. Iga panustatud euro annab ühe punkti. Sa võid ise valida panuse suuruse ning mängu(d). Pane tähele, et antud kampaanias osalevad vaid järgmised slotikad: Cash Connection – Voodoo Magic, Cash Connection – Candelas de Los Muertos – Senorita Suerte, Cash Connection – Candelas de Los Muertos – Senor Muerte, Bat Stax, Sherwood Showdown, Spooky Spells, Vampire Fortunes, Tales of Darkness – Lunar Eclipse, Tales of Darkness – Break of Dawn ja Tales of Darkness – Midnight Heat.

Punktiralli raames jagus preemiaid 30 parimale. Võitja teenib 500-, viimane rahakoht saab 20 eurot. Auhinnad kantakse kampaania lõppedes võitjate kontodele ning neile ei rakendu hilisemaid läbimängimise kohustusi.

⇪ ALUSTA NUTZIS KOOS BOONUSE + 50 RISKIVABA SPINNIGA! Nutz boonuskoodi kasutamine pole vajalik

Kui sageli punktirallid toimuvad?

Nutz korraldab punktirallisid õige sageli ning enamasti on need seotud mingi konkreetse tähtpäevaga. Näiteks volber, jaanid, Halloween või jõulud. Enamasti toimuvad punktirallid mõne kindla tootja mängudes või siis temaatilistes mängudes, kuid on neidki, kus pole mingit vahet, mida mängid.

Nutz punktirallid on eranditult eksklusiivsed ning mõeldud vaid Nutzi püsimängijatele. Osalejad on valdavalt Eestis, seega pole konkurents ülearu suur. Enne mängimise alustamisest tasub järgi vaadata, et äkki on samaaegselt ka mõni punktiralli toimumas. Tegemist ju ikkagi selge lisahüvega, mille käigus võimalik võita nii mõnigi korralik auhind.