Pühade spinniplahvatus OlyBetis : Jagamisele läheb miljon eurot!

Pragmatic Play erikampaania “Pühade spinniplahvatus” pritsib igal nädalal koguni 20 tuhandel korral tasuta spinne. Osale kampaanias läbi OlyBeti ning saa auhinnasajust osa!

Pühade spinniplahvatus erikampaania OlyBetis

Pühade spinniplahvatus

See superkampaania algas 5. detsembril ning kestab viis nädalat kuni 9. jaanuarini. Kampaania on jagatud viieks võrdseks osaks ning iga perioodi jooksul (a’ 7 päeva) saab võita umbkaudu 200 000 euro väärtuses auhindu tasuta spinnide näol. Viie nädala peale antakse niisiis ära koguni miljoni euro väärtuses keerutusi!

Tegemist on Pragmatic Play võrgukampaaniaga, mida vahendavad ka mitmed Eesti kasiinod. Kindlasti saad selles osaleda läbi kodumaise suurima kasiino OlyBet.ee.

Kampaanias ei osale kõik mängud, vaid nende täpse nimekirja leiad OlyBet kasiino veebilehelt. Sul tuleb lihtsalt avada üks vastaval nädalal kampaanias osalevatest mängudest ning asuda keerutama.

Igal nädalal vallandub 20 tuhat juhuslikku auhindu, milleks võib olla:

– 50 tasuta spinni (3000 auhinda nädalas)

– 20 tasuta spinni (8000 auhinda nädalas)

– 10 tasuta spinni (9000 auhinda nädalas)

Tasuta spinnid saad samas mängus ja samal limiidil, millel sa eelnevalt mängisid (maksimaalne ühe tasuta spinni väärtus on 5 eurot). Täiendavaid läbimängimise nõudeid ei ole.