Scarab Cash Megaways pakub OlyBeti mängijatele 20 € väärtuses kindlustatud panuseid

Keeruta Scarab Cash Megaways slotikat OlyBetis ning saa kaotuse korral raha tagasi! Sulle on tagatud täpselt 20 euro väärtuses kindlustatud panuseid.

Scarab Cash Megaways pakub sulle Olybetis kindlaid võite

Scarab Cash Megaways kindlustatud panused

Scarab Cash Megaways on Triple Edge Studios poolt 2023. aasta veebruaris käivitatud Egiptuse-teemaline megaways-slotikas.

Sul on hea võimalus proovida seda koos kindlustatud panustega, mis välistab võimaliku kaotamise. Pakkumine kestab kuni 21. märtsini. Selles osalemiseks:

1. Ava OlyBet (loo konto või logi sisse)

2. Ava leht “MINU KAMPAANIAD” ning liitu Scarab Cash Megaways pakkumisega

3. Tee vähemalt 20-eurone sissemakse

4. Asu keerutama Scarab Cash Megaways slotikat mistahes panustega vahemikus 0,20-1,00 €.

5. Juhul kui sinu panus võidab, kantakse võidud sinu kontole. Kaotuse korral saad raha tagasi kuni 20 euro ulatuses.

Boonusraha läbimängimine headel tingimustel

Tagastatud rahale kehtib 10-kordne läbimängimise kohustus. Läbimängimise ajal teed sa panuseid boonusrahaga ning selle kaotamisel saad jätkata mängu tavapärasel viisil. See on mängija vaatevinklist hea ning kasulik diil.

Näide: Sa liitud Scarab Cash Megaways kampaaniaga ning teed 50 panust, igaüks väärtuses 40 senti. Neist 50 panusest 10-ga saad sa mingisuguse võidu ning kokku võidad nendega 19 eurot. 40 panust kaotavad. Sinu kontole kantakse 16 eurot (0,40×40), läbimängimise kohustus on 160 eurot. Kuna sa alustad mängimist boonusrahaga, on sinu maksimaalne võimalik kaotus 1 euro (20-19). Kõik, mis sul 16 eurost läbimängimise jooksul järgi jääb (või mille suudad juurde võita), on aga juba puhas kasum!