Osale kolmapäevasel Thunderbar Poker turniiril Pafis ja saa osa 200 eurost

Thunderbar Poker on eksklusiivne videopokkeri mäng Pafis. Kui mängid seda täna (1. novembril), siis osaled ühtlasi 200-eurose auhinnafondiga turniiril.

Thunderbar Poker videopokkeri mäng

Thunderbar Poker turniir Pafis

Ühepäevase turniiri eesmärk on saada võimalikult kõrge keskmise võidu protsent 20 järjestikuse vooru jooksul. Kvalifitseerumiseks tuleb mängida vähemalt 25 vooru vähemalt 20-sendise panusega. Kui palju ja mis panusega sa tegelikult mängid, on täielikult sinu valida. Rusikareegel on see, et mida rohkem mängid, seda suuremad on sinu võiduvõimalused. Samas piisab hea tulemuse saamiseks ka ühest suurest võidust nagu võite näha ülemiselt pildilt. Mastirida ning 30-kordne võit on videopokkeri kõva sõna!

Turniiri võitja teenib 70, teine koht 40 ning kolmas koht 20 eurot. Kohad 4.-10. saavad igaüks 10 eurot. Auhinnad ei pruugi küll just suured tunduda, kuid ega neid osalejaid ka ülearu palju ei ole. Ning kvalifitseerumine on erakordselt lihtne.

⇪ ALUSTA MÄNGU PAFIS KOOS 100 TASUTA SPINNIGA!

Mis mäng on Thunderbar Poker?

Thunderbar Poker on eksklusiivselt vaid Paf online-kasiinos pakutav videopokker, kus mängus on ka üks jokker. Kui sul õnnestub saada kõrge võidukominatsioon (vähemalt maja), siis saad järgmiseks kümneks vooruks ühe jokkeri juurde. Lisavoorudes tuleb panustada oma rahaga, kui õnneks suurendab lisajokker võiduvõimalusi.

Thunderbar Poker võimaldab ka duubeldamist süsteemis punane-must. Kui valid näiteks musta ning järgmine ekraanil avatav juhuslik kaart on must, siis duubeldad oma võidusumma. Kui see kaart on aga punane, siis kaotad kogu võidu. Duubeldada võid ka kaks või enam korda.