Turniirid Unibetis – Mis turniire tasub Unibetis mängida ning mida on võimalik võita?

Millist lisaväärtust pakuvad turniirid Unibetis ning miks tasub neist osa võtta? Kuidas on võimalik Unibeti turniiridel eriti väikese riskiga võita?

Uuri järgi, millised on turniirid Unibetis

Turniirid Unibetis

Enamasti on Unibet pakkumised privaatsed, kuid leidub ka neid promosid, mis on mõeldud kõikidele mängijatele. Enim hakkavad neist silma just erinevad turniirid Unibetis, mida korraldatakse nii kasiinos, bingotoas, live-kasiinos kui mõnikord ka spordiennustuses. Rääkimata siis pokkerist, kus sisuliselt igal sekundil midagi toimub.

Kasiinos läbiviidavad Unibeti turniirid on erakordselt tulusad just põhjusel, et osalemiseks piisab ühestainsast keerutusest, võidufondid on üsna kobedad ning osalejaid on vähem kui ülevõrgulistes promodes. Sa võid isegi üllatuda kui näed väga madalat osalejate arvu numbrit mõnel väga korraliku auhinnanfondiga võistlusel.

Unibet lähtub turniiride korraldamisel järgmistest põhimõtetest:

– Turniiridel saab osaleda igaüks. Mängimiseks pole vaja kasutada Unibet boonuskoodi.

– Oluline on võidukordistaja, mistõttu ei sõltu tulemus panuste suurusest. See tähendab, et juhul kui võidad 20 sendiga 20 eurot, on täpselt sama kui võidad 20 euroga 2000 eurot.

– Osalemiseks piisab vaid ühest keerutusest. Mida rohkem keerutad, seda suuremad on sinu võiduvõimalused, kuid aktiivne mängimine ei garanteeri võitu.

– Võidud makstakse välja puhtas rahas ning neid ei pea hiljem läbi mängima!

Seega sobivad slotiturniirid Unibetis väga hästi just ajaviitemängijale, kel mängivad kasiinos pigem väiksemate panustega.

⇪ KLIKI SIIA UNIBETI TURNIIRIDEL OSALEMISEKS! Naudi võrratuid tingimusi!

Tuliste rullikute turniir

12.-19. jaanuaril 2024 toimub Unibetis eriline “Tuliste Rullikute” kasiinoturniiril. Loeb suurim võit ühe ühtlustatud keerutusega (st. kõrgeim võidukordistaja). Turniiri ülejäänud tingimused on järgmised:

– Osalevaid mänge: 40

– Minimaalne panus: 0,40 €

– Minimaalne keerutuste arv osalemiseks: 1

– Auhinnafond: 10 000 eurot

– Auhinnasaajate arv: 250 parimat

– Võitude vahemik: 5-2500 eurot