Wolfkin 5 € boonus Pafis ilma täiendava sissemakseta – Proovi uut Red Tiger slotikat

Wolfkin on uus Red Tiger slotimäng, mida saab mängida ka kõigest 10-sendiste panustega. Paf pakub selle mänguga tutvumiseks eksklusiivset 5 € boonust.

Wolfkin slotika 5-eurone boonus Pafis

Wolfkin pakub pikka mängurõõmu

Wolfkin slotikas valmis 2023. aasta märtsi lõpus, kuid Eesti kasiinodes on veel suhteliselt vähelevinud. Selle mängu muudavad huvitavaks keskmine volatiilsus (masin ei “koori”, vaid annab täiesti normaalselt võite) 10-sendine algpanus. Soovi korral võid aga ka 100-euroste panustega paugutada, valik on sinu.

Mäng käib 5×4 formaadis ning võiduliine on 25. Mängu võluks on aeg-ajalt keskmisele rullikule maandub Wolfkin Super Wild, mis hõivab kogu rulliku ning aitab ka wilde juurde tekitada. Kolme skätteri korral käivitub 7 tasuta keerutust, kus Wolfkin Super Wild on igal keerutusel aktiivne. Kui sa ei viitsi boonusmänge ära oodata, siis võid neid ka osta. Ühekordne Wolfkin Super Wild maksab 10 algpanust, tasuta spinnid aga 80 algpanust. Ei ole just ülearu kallis.

Mängu nõrkuseks võib lugeda maksimaalset võitu, mis on vaid 784-kordne algpanus. Samuti ei tekita Wolfkin sõltuvust. Mänguga tutvumiseks sobib Pafi boonuspakkumine otse suurepäraselt, sest pärast selle läbimängimist sa seda mängu tõenäoliselt enam väga kaua mängida ei viitsi.

Pakkumine kestab kuni 7. maini ning kõik Pafi mängijad saavad soovi korral 5 eurot boonust Wolfkin slotikal.

Kuidas saada Wolfkin boonus?

1. Loo Pafi konto või logi oma olemasolevale kontole sisse

2. Leia avalehelt või boonuste alt Wolfkin pakkumine ning liitu sellega

3. Panusta Wolkin slotikal 50 € (panuste suuruse võid ise valida) hiljemalt 7. maiks s023. Täiendavat sissemakset tegema ei pea!

5. Saad automaatselt 5-eurose boonuse, millele kehtib 3x läbimängimise nõue. Võid selle “vabastada” nii slottidel, bingos kui spordiennustuses.