10 tasuta mänguvooru Pafis videopokkeri automaadis Double Joker Poker

Saa 10 tasuta mänguvooru Pafi videopokkeri automaadis Double Joker Poker! Selleks liitu põneva videopokkeri kampaaniaga, mis toimub 4.-11. septembril 2023.

10 tasuta mänguvooru Joker Poker mängus Pafis

10 tasuta mänguvooru Double Joker Poker’is

Double Joker Poker kampaanias osalemiseks liitu Pafiga või logi oma kontole sisse. Seejärel liitu kampaaniaga Pafi pakkumiste lehel (juhul kui see kampaania parajasti kehtib) ning asu mängima Double Joker Poker’it mistahes panustega.

Kui oled teinud 100 euro väärtuses panuseid, siis saad automaatselt 10 tasuta mänguvooru Double Joker Poker’is. Iga tasuta mänguvooru väärtus on koguni 0,50 €.

Kvalifitseeruvate panuste suuruse võid ise valida, samuti ei tule tasuta mänguvoorude jooksul võidetud raha kuskil läbi mängida.

Paf korraldab videopokkeri kampaaniad aastaringselt ning pea igal nädalal saab neist mõnes ka osaleda. Mängud on erinevad, näiteks toimub tasuta pokker Paf kasiino eksklusiivses slotimängus Cash & Carry.

⇪ OLED PAFIS UUS? ALUSTA KOOS 100 TASUTA SPINNIGA!

Mis mäng on Double Joker Poker?

Double Joker Poker on videopokkeri mäng, mida mängitakse kasiino vastu. Kaarte jagab automaat ning selle, mis kaardid sa saad, otsustab juhus. Üldiselt on videopokkeris väga kõrge RTP ning nn. “maja eelis” mängija ees väga väike – Double Joker Poker mängus vaid 0,5%.

Double Video Poker’is on 53 kaardist koosnev kaardipakk (52 tavalist kaarti + jokker). Võidu tagab iga kombinatsioon alates kahest paarist (2x), kuninglik mastirida (Royal Flush) tagab aga koguni 100-kordse väljamakse.

Mängs on ka üks oluline konks. Kui sul õnnestub saada vähemalt mastikäsi, lisatakse järgmiseks viieks jaotuseks pakki täiendav jokker. See suurendab omakorda võitude saamise tõenäosust.