Õnneratas Betsafe’is : Täida igapäevaseid ülesandeid ja saa auhindu!

Õnneratas pöörleb Betsafe’i kasiinos 2.-11. jaanuaril ning võimaldab võita korralikke auhindu. Lihtsalt täida igapäevane ülesanne ning auhind ongi sinu!

Õnneratas Betsafe'i kasiinos ja päevaülesanded

Õnneratas / auhinnad jaanuaris

Kampaanias osalemiseks kliki siia ja liitu Betsafe’iga. Kui sul on konto juba olemas, siis lihtsalt logi sisse. Seejärel liitu kampaaniaga: Ava “PAKKUMISED” > “KASIINO” ja vali sealt pakkumine “Õnneratas hakkab keerlema”.

Iga päev on sul üks ülesanne, mille täitmisel saad lubatud preemia. Need on päevade lõikes järgmised:

Esmaspäeva pakkumine – panusta mistahes slotimängudes 45 € ning sulle antakse 10 tasuta spinni slotikamängus Twin Spin (ühe spinni väärtus 0,25 €). Kasutada seda soovi korral päevas kuni 5 korda!

Teisipäeva pakkumine – tee 30 € sissemakse ning sulle antakse 20 tasuta spinni slotimängus Boilin’ Pots (ühe spinni väärtus 0,10 €).

Kolmapäeva pakkumine – kui panustad Microgamingu slotikates 55 €, siis saad 20 tasuta spinni slotikamängus Wild Link Cleopatra (ühe spinni väärtus 0,20 €).

Neljapäeva pakkumine – kui teed 25 € sissemakse ja panustad slotikates 25 €, siis saad 25 tasuta spinni slotimängus Idol of Fortune (ühe spinni väärtus 0,10 €).

Reede pakkumine – kui panustad Novomaticu slotikates 60 €, siis saad 2 eurot. Kasuta seda pakkumist päeva jooksul kuni viis korda.

Laupäeva pakkumine – kui teed 10 € sissemakse ja panustad slotikates 50 €, siis teenid 25 tasuta spinni slotimängus Sakura Fortune II (ühe spinni väärtus 0,20 €).

Pühapäeva pakkumine – kui panustad mistahes „Megaways“ slotikates 55 €, siis teenid 20 tasuta spinni mängus Magikspell (ühe spinni väärtus 0,20 €).

Tasuta spinnidega võidetud raha tuleb Betsafe slotikatel ühe korra läbi mängida.