23 miljonit ootab, Betsafe pakub unelmate jackpoti jahtimiseks tasuta spinne

23 miljonit on elumuutev slotivõit, mis võib vabalt langeda ka Eestisse. Osale Betsafe pakkumises ning saa iga päev 30 tasuta spinni unelmate võidu jahtimiseks!

23 miljonit võib tulla ka Eestisse, jahi seda tasuta spinnidega

23 miljonit võib võita igaüks!

Veebruaris ületas Microgamingu võrguülene WowPot 20 miljoni piiri. See oli märgiline tähis ning tähendas, et kõik slotihullud on pöördes – WowPot pole kunagi nii kõrgele kerkinud. Märtsi lõpuks pole seda aga jätkuvalt maha võetud ning praeguseks on võimalik jahtida juba umbes 23,88 miljoni eurost megavõitu.

Microgamingu slotikaid pakuvad kõik suurimad Eesti internetikasiinod, mistõttu võib ka iga eestlane selle kätte saada. Kui aga mängid nagunii WowPot slotikaid, siis tasub osaleda eksklusiivses Betsafe kasiino pakkumises, mis võimaldab saada 30 tasuta spinni iga päev.

Igapäevased 10 tasuta spinni Betsafe’is

30. märtsist kuni 11. aprillini kehtivas pakkumises osalemiseks ava Betsafe konto või logi oma olemasolevale kontole sisse. Seejärel liitu pakkumisega ning mängi slotimäng Ancient Fortunes Poseidon WowPot Megaways.

Kui oled panustanud 20 €, siis saad 10 tasuta spinni samas mängus. Iga tasuta keerutust on väärt 0,20 €. Sa saad kasutada seda pakkumist kolm korda päevas ehk kokku võid teenida 30 tasuta spinni. Kogu kampaania jooksul võid saada koguni 390 tasuta spinni.

Tasuta spinnidega võidetud raha tuleb üks kord läbi mängida. Pane tähele, et sa võid võita tasuta spinnidega ka 23,88 miljonilise Jackpoti! Eeldame siiski, et sellele läbimängimise nõuet ei kehti, sest tingimusi arvestades kuluks selleks vähemalt aasta.