Chanzi aaretejaht septembris 2021

Aaretejaht on alanud! Maailma esimeses sotsiaalses kasiinos Chanz jätkub septembris igakuine lõbus kampaania, mis koosneb lihtsatest ülesannetest, tasuta spinnidest ning pidulikust auhinnaloosist.

Iga päeva hommikul ajavahemikus 3.-23. september avaldatakse üks ülesanne, mille täitmise järel saad auhinna. Ülesanded on enamasti väga lihtsad (näiteks tuleb teha 50-100 spinni väikseima võimaliku panusega), mõnikord saab ülesanne “täidetud ” aga kõigest enda või sõbra varakambri külastamisega. Selleks, et pääseda varakambrisse, tuleb teha eelmise 7 päeva jooksul vähemalt 20-eurone sissemakse ning vähemalt 20 euro väärtuses panuseid.

Auhindadeks on tasuta spinnid, lisaks teenid iga ülesande täitmise eest ühe loospileti. Kui peaksid täitma kõik ülesanded, siis saad koguni 50 piletit ning hea on see, et ülesandeid saab täita ka tagantjärgi.

24. septembril toimub auhinnaloos, mille käigus loositakse välja 50 auhinda vahemikus 10-500 eurot. Lisaks saavad kõik 21 ülesannet täitnud mängijat 50 tasuta spinni.

Pane tähele, et auhindadele (raha ja/või tasuta spinnid) ei kehti täiendavaid läbimängimise nõudeid.

⇪ VÕTA 100 € BOONUS + 300 TASUTA SPINNIAlusta boonuskoodiga CHANZ1

Loe ka neid artikleid

Eesti kasiinode sisukaim teejuht: uudised, tasuta spinnid ja parimad online kasiino mängud

Kasiino21.com töötab selle nimel, et olla Eesti põnevaim kasiinodest kirjutav veebileht. Me ei tegele ainult tasuta spinnide, kasiinoboonuste ning veebikasiinode reklaamiga, vaid kirjutame ka maailma ning Eesti suurimatest kasiinodest, hasartmänge pakkuvatest ettevõtetest ja mängutootjatest, kasiinode töötajatest ning põnevatest inimestest, keda võib kasiinodes kohata. Me toome Sinuni ka valiku tõeliselt headest kasiinopakkumistest, mis teevad mängimise slottidel ning laudades eriti nauditavaks.

 

Meie eestlastest koosnev meeskond peab alati silmas oma lugejate kasu, mistõttu kirjutame valikuliselt ka spordiennustusest ja pokkerist ning meie veebilehelt võib leida bingo ja loto artikleid. Tähelepanu leiavad suured elumuutvad võidud kasiinodes, kihlvedudes ja pokkeris, iseäranis aga diilid, mis võimaldavad saada tasuta raha, tasuta spinne või boonuseid, mida antakse kohati isegi ilma sissemakseta.

 

Kasiino21.com ei ole hasartmängude korraldaja ega vastuta meie lehel reklaamitavate ettevõtete tegevuse eest. Meie veebilehel paiknevad lingid suunavad Su edasi vastava online-kasiino veebilehele, kust leiad kogu vaja info ning kampaaniate tingimused.

Mängi vastutustundlikult

Kasiino21.com avaldab ainult Eestis litsentseeritud kasiinode reklaame, kus võidetud raha on tulumaksuvaba. Ära mängi kasiinodes raha teenimise eesmärgil ning arvesta, et Sa võid panustatud raha kaotada. Samuti ole teadlik sellest, et hasartmängud võivad põhjustada sõltuvust. Probleemide korral määra endale kaotuse limiidid ning kaalu enesevälistust või asjatundjatelt abi otsimist. Turvalist mängu!